Novinky

JADON

24.05.2024

Není to sice novinka, ale pro připomenutí :


NOVINKA Capital Soleil Cell Protext olej SPF 50+ poskytuje skvělou ochranu až na úroveň buněk, a přitom na kůži zůstává suchý a nelepivý.

V novém nočním krému Vichy poprvé spojuje dermatology doporučovaný čistý retinol a niacinamid. Probouzejte se každé ráno se zářivější pletí a korigujte výskyt tmavých skvrn. JAK POUŽÍVAT? Kombinujte spolu se sérem a denním krémem s ochranným faktorem SPF 50 ze stejné řady pro redukci tmavých skvrn až o 88 %.*

Novinka AdTab

20.03.2024

Díky pečlivě vybraným složkám jsou AdTab tablety šetrné k trávicímu systému zvířat a nabízejí měsíční ochranu před klíšťaty a blechami. Každá žvýkací tableta obsahuje účinné látky, které ničí klíšťata a blechy a brání jejich dalšímu rozmnožování. AdTab je k dispozici v několika variantách, které se liší podle váhy psa nebo kočky, aby bylo dosaženo...

Nově spolupracujeme s portálem Dostupnost-leku.cz, kde se můžete podívat ve vybrané lokalitě na požadovaný lék, kde by byl skladem, zároveň zde máte možnost si svůj e-recept rovnou zarezervovat.

Po načtení QR kódu se Vám rozbalí krátký dotazník, kde vyplníte, do jaké chodíte lékárny (která bude v názvu zákaznické karty). Karta samozřejmě stále platí ve všech lékárnách, upozornění na akce a různé tipy budou chodit ze všech lékáren.