Nový noční Liftactiv od VICHY

25.04.2024

V novém nočním krému Vichy poprvé spojuje dermatology doporučovaný čistý retinol a niacinamid. Probouzejte se každé ráno se zářivější pletí a korigujte výskyt tmavých skvrn. JAK POUŽÍVAT? Kombinujte spolu se sérem a denním krémem s ochranným faktorem SPF 50 ze stejné řady pro redukci tmavých skvrn až o 88 %.*

Objevte účinnou řadu produktů pro péči o pleť, které se zaměřují na korekci tónu pleti, prevenci tmavých skvrn a vrásek. Tato rutina zahrnuje sérum, B3 krém proti tmavým skvrnám SPF 50 a noční krém s čistým retinolem pro korekci tónu pleti.
Vichy Liftactiv Specialist B3 sérum proti pigmentovým skvrnám & vráskám působí na různé vrstvy pokožky a pomáhá sjednotit tón pleti a redukovat vrásky. Obsahuje peelingový efekt pro odstranění pigmentových skvrn.
B3 krém proti tmavým skvrnám SPF 50 poskytuje ochranu před slunečními paprsky a zároveň redukuje tmavé skvrny a zlepšuje tón pleti.
Nový B3 noční krém s čistým retinolem koriguje tón pleti a přispívá k jejímu rozjasnění a zářivosti. Tato účinná rutina péče o pleť je ideální pro ženy, které hledají korekci tónu pleti, prevenci tmavých skvrn a vrásek.

*Klinická studie, průměrný výsledek na povrchu tmavých skvrn na 33 % panelu po 2 měsících – průměrný případ -65 % u 35 žen. Simulace efektu obdrženého v klinické studii na 33 % panelu, průměrný výsledek 65 % u 35 žen během 2 měsíců.