Novinka AdTab

20.03.2024

Díky pečlivě vybraným složkám jsou AdTab tablety šetrné k trávicímu systému zvířat a nabízejí měsíční ochranu před klíšťaty a blechami. Každá žvýkací tableta obsahuje účinné látky, které ničí klíšťata a blechy a brání jejich dalšímu rozmnožování. AdTab je k dispozici v několika variantách, které se liší podle váhy psa nebo kočky, aby bylo dosaženo optimální účinnosti a bezpečnosti. Tímto způsobem můžete poskytnout přesnou dávku ochrany vašim mazlíčkům podle jejich individuálních potřeb. S AdTab žvýkacími tabletami nejenže poskytnete prevenci před parazity, ale také zajistíte pohodlnou a snadno podávatelnou péči o zdraví vašich psů a koček. Užijte si bezstarostné chvíle s vašimi mazlíčky, zatímco AdTab pečuje o jejich pohodu.

Chutná, snadno aplikovatelná měsíční ochrana vašeho psa proti blechám a klíšťatům

AdTab je malá žvýkací tableta s masovou příchutí, která psy rychle zbaví klíšťat a blech. Je bezpečná, účinná a začíná působit již za dvě hodiny. AdTab působí po celý měsíc, a protože v testech si jej 100 % psů oblíbilo (100% akceptace), máte jistotu, že váš mazlíček vždy dostane potřebnou péči.

Naše léčba je určena pro všechny psy ve věku 8 týdnů a starší s tělesnou hmotností 1,3 kg a více a je hodnocena z hlediska bezpečnosti. Během klinických studií nebyla pozorována interakce mezi lotilanerem a běžně používanými veterinárními léčivými přípravky.

AdTab je rychlý, praktický a lze jej zakoupit přímo bez lékařského předpisu.

Chutná, snadno aplikovatelná měsíční ochrana vaší kočky proti blechám a klíšťatům. Pomáhá chránit i domácnost.

AdTab je malá žvýkací tableta, která kočky rychle zbaví klíšťat a blech. Je bezpečná, účinná a dobře snášená. AdTab působí po celý měsíc, a protože v testech si jej 100 % koček oblíbilo (100% akceptace), máte jistotu, že váš mazlíček vždy dostane potřebnou péči.

Naše léčba je určena pro všechny kočky ve věku 8 týdnů a starší s tělesnou hmotností 0,5 kg a více a je hodnocena z hlediska bezpečnosti. Během klinických studií nebyla pozorována interakce mezi lotilanerem a běžně používanými veterinárními léčivými přípravky.

AdTab je rychlý, praktický a lze jej zakoupit přímo bez lékařského předpisu.

Zdroj : https://prozdravemazlicky.elanco.com/cz, koupíte u nás v lékárně.