U Terminálu oleje Planthé

28.05.2021 08:52

Díky inovativnímu propojení moderních farmaceutických poznatků a tradičních přírodních látek vznikly oleje jedinečné lékárenské kvality.

Planthé olej na obličej je více než kosmetika

UNIKÁTNÍ LÉKÁRENSKÉ OLEJE NA OBLIČEJ S OBSAHEM PŘÍRODNÍCH ÚČINNÝCH LÁTEK PRO KRÁSNOU A ZDRAVOU PLEŤ.

PLANTHÉ Laboratories je prémiová řada české lékárenské dermokosmetiky. Díky inovativnímu propojení moderních farmaceutických poznatků a klinicky ověřených přírodních látek vznikly oleje jedinečné lékárenské kvality pro každodenní péči o pleť zejména v oblasti obličeje. Pleťová kosmetika PLANTHÉ Laboratories neobsahuje žádné chemické konzervanty či jiné dráždivé alergenní složky.

Jemné pohlazení přírody

Jakýkoliv olej na obličej, dekolt i krk značky PLANTHÉ Laboratories patří právem mezi českou přírodní pleťovou kosmetiku. Je vyrobena bez chemie, konzervantů, acidiv – jednoduše je čistě rostlinná. Složení každého kosmetického oleje na pleť je přísně kontrolováno.

 

V jedné kapce oleje na obličej ucítíte ryzí vůni přírody, sílu účinných extraktů a pohlazení matky Země.

Rozmarýn lékařský

Přírodní antioxidant v podobě rozmarýnu je nedílnou součástí všech přípravků značky PLANTHÉ Laboratories. Kromě významných účinků pro pleť také prodlužuje dobu použitelnosti produktů. Zabraňuje oxidaci a následnému žluknutí olejů. Pleťová kosmetika PLANTHÉ tak vydrží v perfektní kondici až 6 měsíců po otevření.

Přírodní účinné látky pro každý typ pleti

Propracovaná formulace dermokosmetiky PLANTHÉ Laboratories obsahuje různorodé přírodní účinné látky. Ty nejenže podporují blahodárné účinky olejů, ale zároveň napomáhají ošetřovat jakoukoliv pleť. Každý přípravek PLANTHÉ má jasné určení a může tak efektivně a rychle zlepšit vzhled a stav vaší pleti.

 

Neodolatelná vůně, kterou si zamilujete

Pro kosmetické oleje PLANTHÉ Laboratories je charakteristická jejich lehká přírodní vůně, která je v porovnání s ostatními oleji velice příjemná a svěží. Právě pro svou neodolatelnou vůni si kosmetiku PLANTHÉ zamilujete.

Absolutně tolerantní k pleti

100% čistý olej a extrakty z bylin tvoří dokonalou péči i pro tu nejcitlivější pleť. Minimalistické složení oleje na pleť z několika jednoduchých ingrediencí zaručuje pokožce i v oblasti obličeje velmi šetrnou péči, proto se dá použít pro celou rodinu. Olej se na obličej, dekolt i krk nanáší po kapkách, které se po důkladném rozetření rychle vstřebávají do pokožky. PLANTHÉ oleje posilují kožní bariéru i tam, kde je pleť nejkřehčí a slabá.

Proč PLANTHÉ kosmetika?

  • Založeno na nejnovějších výzkumech.
  • Prokazatelná účinnost olejů na obličej.
  • Vynikající snášenlivost a tolerance pleti.
  • Splnění etických norem při výrobě.
  • Dermatologicky testováno, netestováno na zvířatech.
 

Zdroj : https://www.planthe.cz/