testování pleti VICHY

17.02.2010 00:00

Pro lepší orientaci se můžete podívat na přiloženou tabulku a popis jednotlivých kroků rituálu péče o pleť:

zde

zdezde

IDEÁLNÍ RITUÁL PÉČE O PLEŤ ve 3 krocích

1. ČIŠTĚNÍ: představuje první krok k dosažení ideální a zdravě vypadající pleti. Díky účinným čistícím produktům je pleť čistá, bez nečistot jako je znečištění, odumřelé buňky, make-up a přebytečný kožní maz.

2. PÉČE: představuje druhý krok na cestě za ideální pletí. Jedná se o základní denní péče, oční péče popř. BB krémy, které dodávají pleti vše co potřebuje (lipidy, výživné složky apod.).

3. PŘEMĚNA: představuje intenzivní péče v podobě nočních krémů a sér, která obsahují vysokou koncentraci účinných látek. Do této kategorie zahrnujeme zároveň i všechny make-upy Vichy.

 

Pokud si chcete otestovat, jaká péče by pro Vás byla nejvhodnější, můžete zajít k nám do lékárny, kde Vám poradí naše kolegyně, která má diagnostiku pleti na starost, případně můžete sami zkusit vyplnit kartičku VICHY, kde jsou popsány základní požadavky, které můžete na přípravky mít, pomocé této kartičky se můžete lépe orientovat v přípravcích VICHY a ujasníte si, co vlastně očekáváte.

Do třetího kroku patří i make-upy a péče o mužskou pleť.

Tyto přípravky už do akce a rituálu VICHY nepatří, ale uvádíme je jako doplnění přehledu o sortimentu, pokud byste potřebovali.

Jedná se o šampony, které jsou určeny pro různé problémy s vlasovou pokožkou, vlasové kúry, deodoranty atd.