Oční kapky Similasan

28.03.2017 13:53

Švýcarské oční kapky Similasan díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin a minerálů, šetrně zvlhčují, chrání, chladí a zklidňují Vaše podrážděné oči.

K dostání jsou ve třech variantách

- na oči unavené, bolavé, pálící a suché

- na oči oteklé a svědící

- na oči zarudlé, slzící a podrážděné

Unavené oči

Oční kapky Similasan Unavené oči rychle a šetrně zklidňují Vaše unavené, bolavé, suché a pálící oči. Unavené oči jsou možná nejčastější civilizační chorobou 21. století. Ať už jsou to obrazovky počítačů, telefonů, televizí, tabletů či jiných zařízení – naše oči jsou k nim upnuty převážnou část dne. A bohužel nemáme na výběr, práce s počítačem je standardem ve velké části pracovních oborů.

Hlavní příčiny: práce s počítačem, hraní počítačových her, čtení, dlouhé nebo noční řízení auta, sledování TV, psaní.

Oční kapky Similasan Unavené oči jsou ochráncem a pečovatelem, kterého unavené oči potřebují. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Routy vonné a Starčeku přímořského budou oči jako v bavlnce.Šetrně zvlhčují a tak chrání, chladí a zklidňují unavené a bolavé oči.Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně podle potřeby. Při dlouhodobě přetrvávajících obtížích navštivte očního lékaře. Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

 https://www.similasan.cz/assets/img/products/product_2.png 

Svědící oči

Oční kapky Similasan Svědící oči rychle a šetrně zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí. Alergie na zvířata, pyl nebo roztoče, nešetrná kosmetika, smog – to vše dokáže udělat z našich očí velký svědící, oteklý a uslzený problém, který Vás všude pronásleduje. Alergie jsou velmi nepříjemnou záležitostí, která se kromě očí může projevit i kožní vyrážkou, rýmou a celkovou podrážděností.

Hlavní příčiny: alergie na pyl (senná rýma), zvířata, roztoče, spory plísní, kosmetiku, parfémy nebo alergie na jiné vnější příčiny.

Oční kapky Similasan Svědící oči zklidní Vaše oči, které jsou podrážděné alergickou reakcí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku a Sabadilly lékařské vrátí Vaše oči zpátky do hry. Zmírní otoky, svědění, pálení či slzení.Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně podle potřeby. Při přetrvávajících obtížích navštivte očního lékaře. Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

https://www.similasan.cz/assets/img/products/product_1.png

Červené oči

Oční kapky Similasan Červené oči šetrně zklidní Vaše podrážděné a slízící oči. Nachlazení či chřipka dokáže oči pěkně potrápit, jsou zarudlé a slzí. Dlouhodobé nošení kontaktních čoček, prašné prostředí, nežádoucí částečky v oku (řasa, muška, chloupek), chlór ve vodě, suchý vzduch, klimatizace, průvan – může vyvolat zarudnutí očí. Jak se proti těmto nepříjemnostem účinně bránit?

Hlavní příčiny: nachlazení, chřipka nebo vnější vlivy (např. cizí tělísko, kontaktní čočky, mnutí očí, kouř, prach), ostré světlo, slunce.

Každý určitě zažil nepříjemný pocit, kdy jsou oči podrážděné a slzí. Někdy o příčině víme - může to být řasa nebo písek v očích. Jindy si naopak nejsme příčiny vůbec vědomi, ale vnímáme jenom ten obtěžující pocit očí, které slzí, jsou začervenalé, někdy až doslova rudé. Od toho jsou tu oční kapky Similasan Červené oči, které Vám uleví od nepříjemného podráždění očí. Díky vyváženému pH, které je podobné přirozeným slzám, a v kombinaci s výtažky z léčivých bylin Světlíku lékařského a minerálů se Vaše oči budou cítit lépe. Zvlhčují, a tak chrání, chladí a zklidňují červené, slzící a podrážděné oči. Oční kapky se aplikují 1-2 kapky do oka jedenkrát nebo vícekrát denně. S přetrvá­vajícími nebo zhoršujícími obtížemi navštivte očního lékaře. Uchovávejte při pokojové teplotě do 25°C a po prvním otevření spotřebujte do 30 dní.

 

 Červené oči

 

 

Více na www.similasan.cz