Novinky v řadě VICHY Liftactiv

11.02.2020 10:51

Řada Liftactiv nabízí 3 specifické typy přípravků 

LIFTACTIV COLLAGEN SPECIALIST   

KOMPLEXNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM A ZTRÁTĚ KOLAGENU V PLETI 

Inspirováno novou generací neinvazivních estetických procedur, LIFTACTIV kompenzuje viditelnou ztrátu kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti. 
Péče zvyšuje produkci kolagenu v pleti, a tím napomáhá bojovat proti známkám stárnutí, které se projevují jemnými liniemi, vráskami, povadlými konturami nebo pigmentací.

UNIKÁTNÍ FORMULE

Obsahuje peptidy, vitamin Cg a Mineralizující termální vodu Vichy

CO JSOU PEPTIDY?

Krátké fragmenty proteinů se schopností cílit na specifické projevy stárnutí vzniklé v důsledku ztráty kolagenu v pleti.  Naše laboratoře zvolily 2 typy peptidů: PROTEASYL & DERMICAN, a spojily je v účinnou formuli s vitaminem C a Mineralizující termální vodou Vichy, která obsahuje 15 minerálů nezbytných pro zdraví pleti.

Doporučené používání je podle potřeby ráno a/nebo večer. 

LIFTACTIV HYALU MASK

ANTI-AGE MASKA NA OBLIČEJ S KYSELINOU HYALURONOVOU

Vyplňující a hydratační anti-agingová maska aktivuje vlastní kyselinu hyaluronovou v pleti a napomáhá tak bojovat se ztrátou pevnosti, unavenou a dehydratovanou pletí 


Doporučené používání je každý druhý den (ráno nebo večer). 


JAK TO FUNGUJE?

S cílem podpořit účinky kyseliny hyaluronové a nabídnout více než jen hydrataci, naše laboratoře zkombinovaly vysokou koncentraci 2 typů kyseliny hyaluronové – nízkomolekulární a vysokomolekulární spolu s extraktem z agáve, pro přirozenou stimulaci pleti.


NÍZKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU  - pomáhá bojovat proti známkám stárnutí pleti.
VYSOKOMOLEKULÁRNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU   -  hydratuje a vyplňuje pleť.

҉ Obaly jsou inspirovaný vulkány francouzského regionu Auverge, chráněnou oblastí UNESCO. Využívají -44% plastů a kartonové přepravní obaly jsou certifikovány eco organizací FSC.

Nový kosmetický trend. Silné a minimalistické složení dodávané v optimální dávce v ochranné ampuli dokáže nabídnout vysokou koncentrací aktivních látek používaných v dermatologii, vybraných pro účinnou korekci hlavních známek stárnutí pleti.

LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C AMPULE PROTI VRÁSKÁM: 

Tento 10denní program je určen ke snížení viditelnosti vrásek spojených se ztrátou kolagenu v pleti. Složení Peptide-C ampulí proti vráskám stimuluje epidermální obnovu a vyplnění pleti díky hydrataci, snižuje viditelnost vrásek a vylepšuje strukturu pokožky díky kombinaci: 

10% ČISTÝ VITAMIN C, BIO-PEPTIDY, KYSELINA HYALURONOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU A MINERALIZOVANÁ TERMÁLNÍ VODA VICHY.

Silné a minimalistické složení dodávané v optimální dávce v ochranné ampuli. Pro viditelnější výsledky proti vráskám je doporučen 30denní režim. Balení ampule zaručuje zachování optimální účinnosti aktivních látek a jejich čerstvosti pro každé použití.
Po otevření je třeba spotřebovat obsah do 48 hod. Doporučené používání je 1 až 2 denně jako komplement běžné péče. 

LIFTACTIV SPECIALIST GLYCO-PEEL AMPULE PROTI PIGMENTACÍM:

Tento program na 20 nocí je cílen na známky stárnutí způsobené slunečním zářením a opakovanou expozicí UVA a UVB. Jemný peeling a efektivní rozjasňující složení viditelně snižuje pigmentové skvrny. Pleť je jednotnější a zářivější; textura pleti se jeví více vyhlazená a rovnoměrná díky kombinaci: 

10% KOMPLEX KYSELIN S KYSELINOU GLYKOLOVOU, VITAMIN CG PŘÍRODNÍHO PŮVODU, KYSELINA HYALURONOVÁ PŘÍRODNÍHO PŮVODU. 

Po otevření je třeba spotřebovat obsah do 48 hod. 
Doporučené používání je 1x na noc jako komplement běžné péče, na den kombinovat s UV ochranou.