Novinka v sortimentu kosmetiky NUXE

09.09.2015 22:51

To, že máme zažazenu v sortimentu francouzskou luxusní a přírodní kosmetiku NUXE, již asi víte. Co ale možná nevíte, je, že je na trhu novinka za řady NUXELLENCE - anti-age - krém Nuxellence DETOX.

Jde o omlazující a rozjasňující péči, stejně jako je její sestřička Nuxellence ECLAT, ale tato péče je určena především na noc a její hlavní předností je to, že umí regenerovat Vaši pleť zevnitř pomocí přírodních výtažků, její účinky jsou ověřeny a potvrzeny DESETI patenty!

Do vyčerpání zásob je k přípravku Nuxellence Detox ZDARMA Jemný exfoliační gel s výtažky z okvětních lístků z růže 75 ml v hodnotě 430 Kč.

Nuxellence Detox - novinka

Oficiální text:

Vyhlazuje, regeneruje a dodává pleti odpočatý vzhled.  Tato exkluzivní technologie noční péče s 10 patenty podporuje detoxikaci kožních buněk a jejich buněčnou obnovu.
PO PROBUZENÍ:  díky nočnímu hloubkovému čištění má pokožka po ránu odpočatý vzhled (77%) a je rozjasněná (91%) jako byste spala o 2 hodiny déle.
NOC CO NOC:  regenerovaná (95%) a detoxikovaná je viditelně omlazena (82%). Aplikovat večer samostatně nebo pod obvyklý přípravek noční péče. Ideálně používat v kombinaci s denní péčí Nuxellence Eclat.
Obsahuje 91,7% ingrediencí přírodního původu (mučenka, blahočet, vlčí mák, albízie hedvábná,…)
Bez parabenů. Nekomedogenní.