Kosmetika WELEDA

28.03.2013 13:51

 

Rozšířili jsme pro vás sortiment firmy Weleda o novinky - vlasové přípravky s rostlinnými výtažky.

Weleda vyvinula jedinečnou přírodní vlasovou péči, která zajistí Vašim vlasům výživu a zdraví. Weleda pro každou svou řadu volí vždy klíčové rostliny a díky harmonickému vztahu k přírodě vnímá každou rostlinu jako jedinečnou, stejně unikátní jako způsob, jakým jednotlivé rostliny ovlivňují naše tělo, pleť i vlasy.

V případě nové vlasové péče vybrala Weleda obilniny, jejichž struktura je podobná struktuře vlasů. Vlasy a obilniny mají mnoho společných rysů, například způsob jakým rostou, povrch a strukturu. A stejně jako obilniny potřebují ke svému růstu úrodnou půdu, krásné vlasy mohou růst jen na zdravé pokožce hlavy. Látky obsažené v obilninách vlasy i pokožku hlavy vyživují, chrání a napomáhají jejich obnově.

Při vývoji nových přípravků byla dodržována přísná kritéria certifikace NATRUE zaručující použití přírodních ingrediencí a postupů. Weleda klade velkou váhu na trvale udržitelné metody a také na kvalitu surového materiálu získávaného z BIO rostlin. Rostliny jsou proto rychle sklizeny, aby ingredience z nich byly získány hned, aby se udržela vysoká kvalita surovin.

Jemné složení přírodní vlasové péče Weleda: pro zdravou pokožku hlavy a přirozeně krásné vlasy. Pečlivě vybrané přírodní ingredience zaručují jemné mytí díky tenzidům na přírodní bázi, které jsou jemné k pokožce.

NEOBSAHUJE:

silikony, parabeny, SLS (sodiumlaurylsufate), konzervanty a umělé parfemace, které vlasy nadměrně zatěžují a citlivější pokožku hlavy mohou dráždit.

 

Dále pro vás máme i novinky v sortimentu zubních past Weleda, které byly vyvinuté ve spolupráci se zubními lékaři.

Obsahují přírodní látky pro zdravou péči o dutinu ústní. Neobsahují pěnotvorné látky (tenzidy), ani umělá sladidla. Jako ostatní přípravky Weleda neobsahují syntetické konzervační, aromatické či barvící látky. Svěží chuť dodávají zubním pastám Weleda přírodní éterické oleje. Přípravky péče o chrup a dutinu ústní od Weledy slouží k udržení a posílení zdravých zubů, dásní, sliznice dutiny ústní i ústní mikroflory.

 

Měsíčkovou dětskou a kojeneckou řadu máme stabilně, pouze se objevila limitovaná edice výhodnějšího setu v plechové dóze s dárkem.

Měsíčková kojenecká a dětská péče Weleda chrání a pěstí pokožku Vašeho děťátka od prvního dne života. Speciální kosmetická řada zahrnuje 100% přírodní přípravky z nejčistších dostupných surovin v kvalitě BIO kosmetiky.

  • produkty jsou vyvinuté ve spolupráci s lékaři a farmaceuty a jsou speciálně uzpůsobené pro potřeby citlivé dětské pokožky – vhodné od prvního dne života
  • dermatologicky testováno - výborná snášenlivost i při atopickém ekzému
  • výtažky měsíčku lékařského ve 100% BIO kvalitě s protizánětlivými, hojivými a antibakteriálními účinky
  • přípravky obsahují pouze čisté přírodní suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou nositeli mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE

Více na stránkách firmy Weleda zde.