Inovace BIODERMA v řadě proti hyperpigmentaci

18.02.2020 10:02

Bioderma přichází s inovací pro sjednocení pleti, které dokáže navrátit mladistvý jas.

CO JE HYPERPIGMENTACE
A JAK VZNIKÁ?

Vlivem různých vnějších a vnitřních faktorů nebo jejich kombinací mohou na pleti vznikat tmavší místa - pigmentové skvrny. Jsou důsledkem zvýšené tvorby melaninu, pokožka tmavne, ztrácí jas a je nesjednocená. Týká se stejně mužů i žen všech typů pleti.

TYPY HYPERPIGMENTACE

MELASMA

Známá také jako tzv. „těhotenská maska”. Vypadá jako symetrická maska na tváři s nepravidelným okrajem a vyskytuje se nejčastěji na částech obličeje, které jsou vystaveny slunci. Postihuje nejen ženy v těhotenství, ale i muže s genetickou predispozicí, v důsledku hormonální nerovnováhy či působením slunečních paprsků.

LENTIGO

Tento typ znáte pod pojmem „stařecké skvrny”. Postihuje části těla vystavené slunci - ruce, ramena, obličej. S věkem mohou přibývat, nejrozšířenější jsou po padesátce. Často si je spojujeme se slunečními spáleninami a častým opalováním v mladém věku.

POZÁNĚTLIVÁ
HYPERPIGMENTACE

Fleky nepravidelného tvaru s nepravidelnými okraji se vyskytují jako důsledek poškození kůže v místě výskytu akné, jizev, popálení nebo estetického zákroku. Vyskytují se u žen i mužů bez ohledu na věk či typ pleti.

Řešení můžete najít u nás...

Zdroj : https://pigmentbio.cz/