ENZYCOL při léčbě dny

23.02.2016 16:33

Byla Vám diagnostikována zvýšená hladina kyseliny močové? Trápí Vás s tím spojené bolesti kloubů? Pak právě pro Vás je určen Enzycol strong power

Enzycol® strong power je novinkou na českém trhu napomáhající redukovat zvýšenou hladinu kyseliny močové v lidském organismu. V minulosti byla DNA označovanou za nemoc bohatých neboli nemoc Králů. Přípravek obsahuje komplex přírodních látek s názvem CleanUP™. 
                                    Enzycol při léčbě dny 
 
Co je Enzycol?
Enzycol® strong power je nový přípravek, který v ČR nemá obdoby. Patentovaný komplex přírodních látek CleanUP™ obsažený v prostředku ENZYCOL Strong Power™ má schopnost vylučovat z těla kyselinu močovou a rozpouštět nežádoucí krystalky v kloubech, což jsou průvodní příznaky dny. Díky nsvému složení vhodně chrání a vyživuje klouby a je proto doporučován nejen při bolestech nosných kloubů způsobených dnou, ale také při zvýšené fyzické zátěži nebo artritidě. 

Jak funguje Enzycol strong power?

Jde o unikátní prostředek, obsahující extrakt ze semínek celeru, extrakt z kyselé višně a navíc Vitamín C. Tato unikátní kombinace přírodních látek napomáhá k správné tvorbě kyseliny močové v lidském organizmu a dokáže tak mírnit příznaky této zdravotní komplikace. Celkově je složení obohaceno ještě o Vitamín C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu, jenž je důležitý pro správnou funkci chrupavek a kostí.

Extrakt z kyselých višní obsažených v přípravku ENZYCOL Strong Power™ obsahuje anthokyaniny a díky tomu dokáže působit proti vzniku zánětů, které poškozují klouby. Kyselá višeň je také velmi prospěšná pro normální funkci dolním cest močových.Višně jsou navíc bohatým zdrojem beta-karotenu.

Silný extrakt ze semen celeru v přípravku ENZYCOL Strong Power™ je nesmírně bohaté na látky luteolin a apigenin, které pozitivně působí na tvorbu kyseliny močové v lidském těle. Extrakt z celeru navíc napomáhá k správné diuréze a normálnímu trávení. Díky svým prokazatelným účinkům, zabraňuje v usazování krystalků na kloubech, které pak bolí a znepříjemňují život.

Celkově je složení obohaceno ještě o Vitamín C, který napomáhá k normální tvorbě kolagenu, jenž je důležitý pro správnou funkci chrupavek a kostí.
 

Více se můžete dozvědět ZDE .