BABYPANTHEN bariérová mast

30.01.2013 13:31

Revoluční novinka pro prevenci a ošetření opruzenin kojenců, která přináší to nejlepší z panthenolových a zinkových mastí a tím:

  • Regeneruje citlivou dětskou pokožku a prsní bradavky
  • Dokonale chrání před dráždivými vnějšími vlivy
  • Snadno se roztírá, nelepí a nedráždí ani tu nejcitlivější ekzematickou pokožku

Štít, který chrání MAMINKU a MIMINKO
Novinka BabyPanthen mast představuje rychlou úlevu při opruzeninách. Je vhodný nejen pro miminka, ale i maminky pro ošetření kojením namáhaných bradavek. BabyPanthen je určen pro extrémě citlivou pokožku a je možné ji použít bez omezení i pro ekzematickou pokožku. BabyPanthen neobsahuje žádné dráždivé látky, jako jsou konzervační přísady, parfémy, dezinfekční látky či barviva. Lze ji používat bez omezení, aniž by hrozilo jakékoliv riziko a to jako prevenci, tak léčbu opruzenin. Mast se lehce roztírá, je bez zápachu a nezanechává mastný film. Zklidní také suchou nebo podrážděnou pokožku (například v případě potniček nebo atopického ekzému)

Jak na opruzeniny? D-panthenol i zinek!
7,5% obsaženého d-panthenolu účinně regeneruje a hydratuje pokožku. Zinek napomáhá bariérové funkci čištěné bílé vazelíny a významně snižuje trans epidermální ztrátu vody, čímž chrání pokožku před vnějšími vlivy, jako jsou dráždivé látky moči, stolice a zvýšená vlhkost.

Zdroj : https://www.omega-pharma.cz