Centrum Imunita s extrakterm z černého bezu 60 kapslí

03.11.2022

Znáte novinku Centrum IMUNITA? Je to nový doplněk stravy s obsahem vitaminů C, D a zinku na podporu imunitního systému, obohacený o extrakt z plodů černého bezu.

Zdravá imunita. Doplněk stravy Centrum Imunita s extraktem z černého bezu obsahuje kombinaci vitaminů C a D, minerálů selenu a zinku doplněnou extraktem z plodů černého bezu. Plody obsahují řadu účinných látek (flavonoidy, anthokyany, vitaminy, ovocné kyseliny). Bez černý příznivě ovlivňuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k normální funkci dýchacího systému. Vitaminy C, D a zinek příznivě ovlivňují imunitní systém a selen pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.


Dávkování

Užívejte 1-2 kapsle denně nejlépe s jídlem. Zapijte vodou.

Složení

Vitamin A (RE) 400 µg (50 % RHP), vitamin D 5 µg (100 % RHP), vitamin E (α-TE) 7,5 mg (62,5 % RHP), vitamin C 375 mg (469 % RHP), zinek 5 mg (50 % RHP), selen 15 µg (27,5 % RHP), extrakt z plodu černého bezu 19,5 mg - z toho anthocyaniny 3 mg v jedné kapsli. RHP .... referenční hodnota příjmu.

Vitamin C (kyselina L-askorbová), želatina, glycerol (stabilizátor), včelí vosk (zahušťovadlo), extrakt z plodu černého bezu (Sambucus nigra), vitamin E (DL-alfa-tokoferylacetát), lecitin (emulgátor), alfa-tokoferol (antioxidant), L-selenomethionin, oxid zinečnatý, retinyl palmitát, vitamin D (cholekalciferol), oxidy a hydroxidy železa (barvivo).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno pro dospělé.